doç dr tarık çavuşoğlu

0312 220 4426 - 0541 932 4689

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite lazerepilasyon günümüzde en çok tercih edilen ve talep edilen lazer sistemidir. 755nm dalga boyundaki lazer enerjisini kıl kökündeki siyah rengi veren melanin pigmentinde yoğunlaştırarak, kıl kökünü yok eder. Özellikle açık renkli kişilerde dünyada en çok tercih edilen lazer türüdür. Alexandrite lazer epilasyon ile yüksek enerjiyi spesifik olarak kıl folikülünün doğurgan kısmına yönlendirmek ve kalıcı sonuçlar almak mümkündür.

“Alexandrite lazer epilasyon özellikle beyaz tenli kişiler ve siyah tüylerde maksimum etki yaratır.”

Alexandrite lazer epilasyon acıtıyor mu?

Alexandrite lazer epilasyon uygulaması esnasında  -30 °C derece soğuk hava üfleyen cihazlar epilasyona eşlik eder. Bu sayede alex lazer epilasyon esnasında ağrı duyulmaz. Aynı zamanda deride ısının yaratabileceği hasarlardan da korunmuş oluruz. Soğutucu ile epilasyon sayesinde Alexandrite lazer ile istenilen enerji düzeylerinde çalışma imkanı buluruz.

Alexandrite lazer yorumları bahsi geçen ağrı genellikle eski nesil cihazlara dairdir. Bizim de kullandığımız yeni nesil Alexadrite lazer epilasyon cihazlarında sanılanın aksine ağrı minimaldir. Mevcut minimal ağrı da her seansta daha da azalacaktır. Çünkü her lazer epilasyon seansında kıl yoğunluğu daha azalacaktır.

Alex lazer epilasyon jel ile mi kullanılır?

Alex lazer epilasyon jel ile kullanılmaz, alexandrite lazer cihazı cilde temas etmeden kullanılır. Muhtelif çaplarda (yaklaşık  bozuk para çapında) yuvarlak başlıklardan belli uzaklıklardan(3-5cm) yapılan atışlar ile kıl folikülleri kalıcı olarak yok edilir.

Alexandrite lazer epilasyon neden tercih edilir?

Alexandrite lazer epilasyon diğer lazer epilasyon cihazları (Diode lazer epilasyon, Nd Yag lazer epilasyon,IPL) diğer lazer türle ile birçok seansta yok edilemeyen kalın ve siyah kılların epilasyonunda en etkili yöntemdir. Günümüzde lazer epilasyon amacı ile en çok tercih edilen ve hasta ve uygulayıcı memnuniyeti en fazla olan lazer epilasyon cihazları “Alexandrite lazer epilasyon” cihazlarıdır. Güçlü ve teknik olarak donanımlı alexandrite lazer epilasyon cihazları beklentilere fazlası ile cevap verebilmektedir.

Alexandrite lazer epilasyon fiyatları Ankara nedir?

Ankarada Alexandrite lazer epilasyon fiyatları epilasyon yapılan bölge sayısı, genişliği ve kıl yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Alexandrite lazer epilasyon cihazları özellikle kalın ve koyu renkli kıllarda tercih edilmekte ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Ankarada lazer epilasyon fiyatları etkileyen diğer faktör de Alexandrite lazer epilasyon makinesi diğer lazer epilasyon aletlerine göre her atış başına maliyetleri de daha fazla olmasıdır.

En ucuz Alexandrite lazer epilasyon fiyatları için en uygun yöntem, ücretsiz muayene sonrası uygulama bölgelerindeki kıl yoğunluğuna göre alınacak uygun fiyatlardır.

Ankarada lazer epilasyon kampanyaları takip etmeniz ve uygun merkezde en iyi lazer epilasyon fiyatlarıAnkara ile bu hizmeti almanızı öneririz.

Alexandrite Lazer Epilasyon İlgili Konular - 5
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLU Sorularınızı Cevaplıyor
Soru Sor
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLU
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

0312 220 44260541 932 4689

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 31/8
Çukurambar Çankaya Ankara

HASTA YORUMLARI

Uyudum, uyandım, hayatım değişti! - Karın Germe Ameliyatı 06.05.2019

Karın bölgemde kalan sarkıklık ve gitmeyen erimeyen yağlar sebebi ile hep sorun yaşadım. En yakınlarımdan, çevremden gelen acımasız eleştiriler benim özgüvenimi sıfırladı. Artık bıçak kemiğe dayandı diyerek iyi bir plastik cerrah arayışına girdim.

Bir Mucizedir Yaşamak! - Mini Karın Germe Ameliyatı 21.10.2017

Tarık hocam ile tanıştıktan sonra bu sözü daha bir sever oldum. Uzun araştırmalarım sonunda 2016 yılının Ekim ayının herhangi bir gününde biz sizi arayalım linkine numaramı bıraktım.

Evin B. - Karın Germe Ameliyatı 28.04.2015

Merhaba sayın doktorum. Geçen sene mart ayında karın germe ameliyatı oldum. Bütün özgüvenim altüst olmuştu ama sizin sihirli elleriniz ve yeteneğiniz sayesinde genç kızken ki halime döndüm.

VİDEOLAR
Koltuk Altı TerlemesiOynatCNN Türk"Sağlık Kontrolü"

Koltuk Altı Terlemesi

Aşırı Terleme, Lazerle Tedavi YöntemiOynatAtv Avrupa"Sağlığım için herşey"

Aşırı Terleme, Lazerle Tedavi Yöntemi

Doğum Sonrası Vücuttaki DeğişikliklerOynatTrt Avaz"Yenigün"

Doğum Sonrası Vücuttaki Değişiklikler

Vaser LiposuctionOynatDoç. Dr. Tarık Çavuşoğlu"Youtube"

Vaser Liposuction

Hamilelik Sonrası EstetikOynatKanalTürk"İyi Yaşam"

Hamilelik Sonrası Estetik

Dövme SilmeOynatHabertürk"Dünden Sonra"

Dövme Silme

Doğum Sonrası EstetikOynatKanal 24"Sağlık Merkezi"

Doğum Sonrası Estetik

Koltukaltı Terlemesi HakkındaOynatKanalTürk"Dr.Aytuğ"

Koltukaltı Terlemesi Hakkında

Lazer LiposuctionOynatKanal 24"Sağlık Merkezi 2"

Lazer Liposuction

Burun EstetiğiOynatTRT Spor"Spora Dair"

Burun Estetiği

+90312 220 4426+90541 932 4689

Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUDoç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0541 932 46890312 220 4426