doç dr tarık çavuşoğlu
  1. türkçe
  2. english
  3. deutsche

+90541 932 4689

Kaş Arası Botoks

Kaş Arası Botoks

Kaş arası botoksu nedir?

Belirgin mimik hareketleri, kaş aramızdaki 2 kasın hiper aktivitesi, kaş çatma alışkanlığı gibi sebepler ile kaş arasında 1 veya 2 tane çizgi yaş ile birlikte kalıcı iz(skar) haline gelebilir.

Bu da yüzde sert bir ifade yaratır. Kaş arası botoksu yaptıranlar yaşlı görünüş, sinirli ve sert ifadeden şikayet ettikleri için başvururlar.

Bu bölgedeki kas grubunun yarattığı derin çizgiler için dolgu v.s gibi uygulamalardan önce kaş arası botoks tedavileri önerilir. Yetersiz cevap alınan durumlarda dolgu gibi ek tedaviler eklenebilir.

Kaş arası botoks alın, göz çevresi ve dudak gibi bölgeler ile birlikte yapılması elde edilen oransal bütünlüğü destekler ve tavsiye edilir. Özellikle alın bölgesinde kas yapı ile senkronize çalışan kaş arası kaslar sebebi ile “alın botoksu ve kaş arası botoksu birlikte” yapmayı tercih ediyorum.

Kaş arası botoksu nasıl yapılır?

Kaş arası botoks kısa süre alan, pratik, acısız ve kolay bir uygulamadır. Kaş arası botox uygulaması sonrası 4. günde başlar, 7-10 günde tam olarak yerleşir. Kaş arası botoks yapıldıktan sonra iş ve sosyal yaşamımıza devam edebiliriz. Kaş arası botoks etkisi yaklaşık 6 ay kadar sürer.

Kaş arası botoks fiyatları 2023

Kaş arası botox fiyat genellikle tek başına yapılmayıp diğer yüz bölgesi botoks uygulamaları ile beraber yapıldığından, uygulama sahasına göre Kaş arası botoks ücretleri değişir.

Kaş Arası Botoks İlgili Konular
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLU Sorularınızı Cevaplıyor
Soru Sor
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLU
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

0541 932 4689

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 31/8 Çukurambar Çankaya Ankara

+90541 932 4689

Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUDoç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0541 932 4689