doç dr tarık çavuşoğlu

0312 220 4426 - 0541 932 4689

Vaser Hi Def Liposuction

Vaser Hi Def Liposuction

Vaser Hi Def Liposuction

Çağımızın hızlı temposu ve günlük yaşamdaki koşturmaca hızlı yemek yeme, fast food alışkanlıkları, dengesiz beslenme ve hareketsiz ofis çalışma şartları kilo almayı kolaylaştırmaktadır. Yoğun çalışma temposu içerisinde spora ayrılan zaman kalmaması da bu kiloların verilmesini zorlaştırmaktadır. Ancak herkesin arzusu sağlıklı ve formda bir vücuttur.

Bunun yanı sıra düzenli spor yapan ve fazla kilosu olmayan ancak kas geçişleri, kas olukları, çizgileri ve detayları belirgin olsun (six pack, latissimus dorsi, pectoral) isteyen kadın ver erkekler vardır. Düzenli spora rağmen bir noktaya gelip burada takılıp kaldıklarından ve ötesine geçemediklerinden şikayetçidirler.

Vaser Hi Def Liposuction da bu noktada yardımcı olacak bir tekniktir. Kullanılan yöntem aslında uzun yıllardır güvenle kullanılan Vaser liposuction uygulamasıdır. Vaser Hi Def Liposculpture özellikle kas yapılarının detaylarını ortaya çıkartmak isteyen(six pack çıkartmak gibi),düzenli spora rağmen atılamayan yağlardan şikayetçi kişiler için uygun bir vücut şekillendirme yöntemidir.

Vaser Hi Def Liposuction Ameliyatı Fiyatları

Vaser Hi Def Liposuction ameliyatı fiyatı Ankara çalışılacak bölge ve ek yapılacak cerrahi uygulamalara göre değişkenlik gösterir. Vaser Hi Def Liposuction ameliyatı fiyatı hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vaser Hi Def Liposuction Nedir?

Günümüz estetik anlayışında sağlıklı, estetik ve güzel vücut deyiminin tam karşılığı atletik vucutlar olmaktadır. İnce, kaslı, sıkı ve atletik vücut elde etmek için spor salonlarında uzun saatler süren mesailer yapılmaktadır. Daha atletik, çekici ve güzel görünmek isteyen erkek ve kadınlarca tercih edilen yeni akım “High Definition VASER Liposculpture” kısaca Hi-Def olarak adlandırdığımız ileri bir liposuction-lipofilling tekniğidir. Kas kenarları, olukları, gölgeleri, çizgileri ortaya çıkartılır.

Vaser Hi Def Liposuction Ameliyatı İçin Kimler Aygundur?

Birçoğumuz egzersiz ve diyet programlarını uygulamaya çalışır, vücudunumuzu istediğimiz şekle sokmak içim savaş veririz. Yine de belli bölgelerde erimeyen, yok olmayan inatçı yağlar mevcuttur. Bunlar da istediğimiz şekle gitmemizi engeller. Bu erimeyen bölgesel yağlardan kurtulmak için yaptığımız diyetler sonucunda istemediğimiz (yüz bölgesi gibi) bölgelerden yağ kaybeder, bu bölgedeki yağların inat ile kaldıklarını gözleriz. Bu noktada Vaser Hi Def liposuction uygulaması devreye girer ve istediğimiz sağlıklı, ince, kaslı görünümü sağlar. Daha atletik görünmek isteyen erkek ve kadınlar tarafından tercih edilen yeni trend “High Definition VASER Liposculpture” adını verilen cerrahi bir tekniktir.

  • Diyet ve spora rağmen istediği formu oluşturamayan kadın ve erkekler,
  • BMI, Body Mass Index (Vücut Kitle Endeksi) 30 un altındaki kişiler,
  • Deri kalitesi makul ölçülerde olan genç ve orta yaşlı kadın ve erkekler.

Hi-Def Liposuction için uygun adaylardır. Kısaca Hi-Def olarak adlandırılan bu yöntem ileri bir liposuction-lipofilling tekniğidir. Yani belirli bölgelerde kas sınırlarını, kas gölgelerini ve detaylarını bir heykele şekil verir gibi belirginleştirirken; alınan bu yağları istediğimiz bölgelerin ön plana çıkması (erkeklerde göğüs- kadınlarda popo, meme) için kullanabilmekteyiz.

Vaser Hi Def Liposuction ameliyatının avantajları nelerdir?

Klasik Vaser liposuction bölgesel yağlanması olan hastalarda beden ölçüsünü küçültmek için yapılan bir ameliyattır. VASER Hi-Def Liposculpture ise; yine yüksek frekanslı ses dalgaları kullanılarak yağların parçalanması, kas geçişleri, gölgelenmeleri ve olukların belirgin olarak ortaya çıkartılmasını sağlayan ileri bir vücut şekillendirme yöntemidir. Vaser Hi-Def Liposuction Sadece yağları parçalar, damar, sinir ve bağ dokusu elemanlarına zarar vermez. Bu sayede ameliyat sonrası morluk ve hissizlik olmaz. Vaser Hi-Def Liposuction deri altında çok yüzeysel çalışma imkanı verir bu sayede atletik, doğal ve kaslı bir vücut formu oluşturabilmemizi sağlar. Hi def liposuction yaptıyanlar en çok talep edilen bölgeler ;

  • Karın,
  • Kasık,
  • Sırt ve bel,
  • Omuz ve kol,

Hi Def Liposculpture tekniği ile vücut şekillendirme ameliyat süresi yaklaşık olarak 2-4 saat arasında değişir. Operasyon sonrasında 1 gece hastanede misafir ettiğimiz hastalarımızın 3 hafta kadar özel bir korse giymesini isteriz. Vaser Hi Def Liposuction yaptıranlar yorumlar ameliyat sonrasında 3-4 gün kadar karın bölgesinde bir kas ağrısı olarak tarif edilen bir ağrı olur. Vaser Hi-Def Liposuction yaptıranlar 15 günün sonunda spor yapabilir.

Vaser Hi Def Liposuction operasyonu sonrasında kilo alırsam ne olur?

Vaser Hi-Def Liposuction yaptıranlarda ortalama 8-10 kiloya kadar alımlarda çok belirgin farklılık olmaz. Ancak 10 kilogramın üzerinde yağ artışı olanlarda kas sınırlarında belirsizlik, gölgelenmelerde azalma ve atletik görünüşte kaybolma olur.

Vaser Hi Def Liposuction İlgili Konular - 1
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLU Sorularınızı Cevaplıyor
Soru Sor
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLU
Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

0312 220 44260541 932 4689

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 31/8
Çukurambar Çankaya Ankara

HASTA YORUMLARI

Migren ataklarım sayısı üçte bire düştü! - Botoks Migren Tedavisi 19.01.2018

Migren hastasıyım. Yaklaşık 10 senedir. Tarık beye 2 senedir. Migren için Botoks yaptırıyorum.

Ön yargılarımı Tarık Bey ile yendim. - Botoks Ankara 19.01.2018

Herkese Botoks hayranı olduğumu söylüyorum ve düzenli olarak yaptırıyorum. Ancak hep böyle değildim. Ön yargılarımı Tarık Bey ile yendim.

Güler K. - Botoks Ankara 05.11.2017

Sahne sanatçısıyım. Botoks konusunda kaygılarını yenememiş birisi olarak ihtiyatlı davrandım. İlk olarak sadece göz çevremdeki kırışıklıklara yaptırdım. Mimiklerim benim için çok önemli.

Bir Mucizedir Yaşamak! - Mini Karın Germe Ameliyatı 21.10.2017

Tarık hocam ile tanıştıktan sonra bu sözü daha bir sever oldum. Uzun araştırmalarım sonunda 2016 yılının Ekim ayının herhangi bir gününde biz sizi arayalım linkine numaramı bıraktım.

Gül Sezen N - Baby Botoks 21.10.2017

Öyle alıştım ki bu konfora botoksun o güzel etkisi geçer geçmez soluğu Tarık beyin muayenehanede alıyorum. Geçen aradığımda yurtdışında 4 gün yok dediler. Ciddi bir şekilde gün saydım. Baby botoksu tek geçerim.

Selma.H - Botoks Ankara 10.10.2017

Senelerce çok yapay botoks ve farklı uygulamalar gördüğüm için bu alana uzaktan bakardım. Ta ki Tarık hocamla tanışana dek.

Ayşegül S. - Baby Botoks 30.09.2017

4 yıldan fazladır botoks yaptırırım. İlk defa Tarık beye baby botoks yaptırdım.

Nihan U. - Baby Botoks 30.09.2017

Önceden yaptırdığım botokslardaki cin çarpmış görünüm yok. Sade doğal ve abartılı değil. Tavsiye olunur.

Berna M. - Botoks Ankara 29.09.2017

Dr. Tarık Bey ilk anda size doğru yerde olduğunuzu hissettiriyor. İşini özenle yapıyor.

Evin B. - Karın Germe Ameliyatı 28.04.2015

Merhaba sayın doktorum. Geçen sene mart ayında karın germe ameliyatı oldum. Bütün özgüvenim altüst olmuştu ama sizin sihirli elleriniz ve yeteneğiniz sayesinde genç kızken ki halime döndüm.

VİDEOLAR
Koltuk Altı TerlemesiOynatCNN Türk"Sağlık Kontrolü"

Koltuk Altı Terlemesi

Aşırı Terleme, Lazerle Tedavi YöntemiOynatAtv Avrupa"Sağlığım için herşey"

Aşırı Terleme, Lazerle Tedavi Yöntemi

Doğum Sonrası Vücuttaki DeğişikliklerOynatTrt Avaz"Yenigün"

Doğum Sonrası Vücuttaki Değişiklikler

Vaser LiposuctionOynatDoç. Dr. Tarık Çavuşoğlu"Youtube"

Vaser Liposuction

Hamilelik Sonrası EstetikOynatKanalTürk"İyi Yaşam"

Hamilelik Sonrası Estetik

Dövme SilmeOynatHabertürk"Dünden Sonra"

Dövme Silme

Doğum Sonrası EstetikOynatKanal 24"Sağlık Merkezi"

Doğum Sonrası Estetik

Koltukaltı Terlemesi HakkındaOynatKanalTürk"Dr.Aytuğ"

Koltukaltı Terlemesi Hakkında

Lazer LiposuctionOynatKanal 24"Sağlık Merkezi 2"

Lazer Liposuction

Burun EstetiğiOynatTRT Spor"Spora Dair"

Burun Estetiği

+90312 220 4426+90541 932 4689

Doç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUDoç. Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLUPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
0541 932 46890312 220 4426